Acı Cehre

Acı çehreyi yatmadan önce alın güne hafiflemiş olarak uyanacaksınız..

Kullanılmaya başlandıktan kısa bir müddet sonra 3-4 kg. incelme sağlayarak en az 2 beden zayıfladığınızı göreceksiniz. 1 aylık kullanım sonucunda yaklaşık 8-10 kg. vererek zayıflamış olacaksınız.

Alınmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olur.

Acı çehre, bir çok Avrupa ülkesinde diyet ürünleri listesinde üst sıralarda yer almakta olup, tamamen bitkisel ve birçok bilim adamı tarafından konu edilmiştir.

Modern tıpta da yeri vardır acı çehrenin.Son yapılan araştırmalarda hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

Acı çehre dünyaca ünlü alternatif tıp uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki olmuştur. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık derdine de kesin iyileştirme metodu olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici, hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliğiyle bilinen acı çehre zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önlediği gözlenmiştir.

Acı çehreyi düzenli kullanımla birlikte mutlak sonuç için etkili bir üründür. Aşırı kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak ve formda vücuda acı çehre ile sahip olacaksınız. Zayıflamanıza yardımcı olurken aynı zamanda ideal kilonuza kavuşmanıza da imkan sağlar.

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.

Acı çehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 bitkisel tohum halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır.

Acı çehrenin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri Acı Çehre Bitkisi Kullanımıalmıyor olmanızdır. Bu sayede acı çehreyle doğal bir şekilde sağlıklı zayıflama sağlamış olursunuz.

Zayıflamak için diyet ve egzersiz yapmaya son!

Dünyada bugüne kadar zayıflama alanındaki başarısından devamlı olarak söz ettiren acı çehre, sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulun. Zayıflamak ve kilo vermek için artık sevdiğiniz yemeklerden mahrum kalmanıza, saatlerce egzersiz yapmanıza, diyet listeleriyle boğuşmanıza gerek yok!

Size sağlıklı ve zahmetsizce kilolarınızdan kurtulma imkanı sunmaktadır. İçeriğinde bulunan %100 bitki tohumu ile doğal yöntemlerle herhangi bir diyet uygulamadan zayıflayabilirsiniz.

Yemeklerden sonra ılık suyla çiğneyerek alınması, tokluk hissi verir ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.

Yemeğinizdeki yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını önler, vücudunuzu yormaz, hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar acı çehre.

Acı çehre, yiyecekler ile alınan yağların, midede emilmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vücutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.

Yiyecekler ile bağırsaklara ulaşan besinlerin, burada emilimini en aza indirir. Diğer mineral ve vitaminler alınırken, yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.

Acı Çehre Kullanımı

İlk gün tok karnına 3-4 adet ılıtılmış su ile çiğneyerek içilir. Devam eden günlerde sabah akşam birer adet tok karnına kullanılır.

1 Kutu 75 Bitki Tohumundan oluşmaktadır. Tamamen Bitki Kökenlidir. %100 DOĞALDIR

Hamile, emziren ve hipertansiyon hastalarının kullanması önerilmez.

Acı Çehreyi En Etkili Nasıl Kullanabilirim?

Düzenli şekilde kullanmak şarttır.

Sabah, Öğle, Akşam yemeklerinden 30 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.

Gün içerisinde en az 1 saat tempolu şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.

Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız.Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.

Acı Çehre Bitkisi Kullanımı

Acı çehre bitkisi kullanımı hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.
Ana Sayfa  |  Hakkında  |  Kullanımı  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Sipariş  |  İletişim  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 acicehresatis.org - Bütün hakkı saklıdır.
LiveZilla Live Help